Akce a události v tenisovém klubu Štětí

Kalendář akcí pro rok 2016 naleznete zde.

Odemykání kurtů 2018

V sobotu, 21.4.2018 od 14:00, se na našich kurtech uskuteční tradiční odemykání kurtů. Součástí je i tenisový turnaj ve čtyřhrách. Přihlášky a bližší informace u správce kurtů. Všichni jsou srdečně zváni.

Turnaj dospělých kategorie D - 2016

Náš klub již tradičně pořádal turnaj dospělých kategorie D, který se konal ve dnech 23. - 25.7.2016.
Turnaje se zúčastnilo celkem 22 hráčů. Přibližně polovinu tvořili hráči domácího klubu, další hráči přijeli například z Prahy, Roudnice nad Labem nebo Kralup nad Vltavou.
Poklidný průběh turnaje, na který dohlížel hlavní rozhodčí - pan Ing. Pavel Loužecký spolu s hlavním organizátorem - panem Radkem Karlem, přinesl následující výsledky.

Ve finále dvouhry porazil domácí Michal Šmejkal hráče ESO Praha Pavla Čermáka po 3 hodinovém boji, poměrem 2:1 na sety a zasloužil se tak o to, že titul zůstal v držení domácího klubu.
Ve čtyřhře bylo již před finále jasné, že vyhraje domácí dvojice. Vítězi se nakonec stali Michal Šmejkal s Janem Pilařem, kteří porazili dvojici Jan Znamenáček / Radek Karel v supertiebreaku třetího setu poměrem 10:6.
Kompletní výsledky naleznete zde.

Všem účastníkům děkujeme za předvedené výkony a doufáme, že se zúčastní i dalšího ročníku.

Zimní soustředění

V termínu 10.1.2014 - 12.1.2014 se uskuteční tradiční zimní soustředění mužů. Místem konání této události bude Harrachov. Zájemci se mohou hlásit Radku Karlovi.

Silvestrovský turnaj ve stolním tenise

Dne 31.12.2013 se v klubovně tenisového klubu uskuteční turnaj ve stolním tenisu. Zveme všechny členy i jejich přátele ke změření sil ve stolní obdobě našeho oblíbeného sportu.

Prase VI

Dne 31.08.2013 se v areálu tenisového klubu uskuteční šestý ročník společensko-sportovní akce Prase. V průbehu dne bude probíhat řada soutěží a samozřejmě se bude grilovat selátko. Podrobný program akce najdete zde.

Odemykání kurtů 2013

Dne 23.03.2013 se uskuteční tradiční "Odemykání kurtů". Tato událost bude jako vždy spojena s doprovodným programem a tradičním posezením.

Zamykání kurtů 2012

Dne 14.10.2012 se uskutečnilo tradiční rozloučení s končící sezónou 2012. Při této příležitosti byla vyhlášena klubová tenisová liga. Konečné pořadí naleznete zde.

Oslavy 40 let tenisu ve Štětí

Poslední prázdninovou sobotu se v areálu tenisového klubu konala oslava při příležitosti 40. výročí jeho založení. V rámci celodenní oslavy se v prostorách tenisového areálu sešly všechny generace tenistů, kteří se podíleli a podílí na vzniku a chodu klubu. Dopolední část oslav se nesla v duchu poděkování našim sponzorům, pro které byla připravena zábavná tenisová klání. Během odpoledne se na tenisové dvorce začali scházet bývalí a současní členové. Celý den byl lemován dílčími turnaji dětí a ukázkami jejich dovedností. S přibývajícím časem se většina hostů aktivně zapojila do hry na dvorcích a dali tak vzpomenout na časy z brzkých let tenisového klubu. V podvečer došlo na poděkování významným členům historie tenisu ve Štětí. Kulaté jubileum štětského tenisu pokračovalo za doprovodu hudby a dobré nálady do pozdních večerních hodin.

Na reportáž z oslavy tenisového jubilea se můžete podívat v rámci zpráv KTV Štětí.