Soutěže - 2015

Dospělí - 1. severočeská divize 2015

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. TK Chomutov A 6 0 35:19 12
2. TK Ústí nad Labem A 5 1 35:19 11
3. TLT Panorama Teplice A 4 2 39:15 10
4. SK Tenis Duchcov A 3 3 24:30 9
5. TK Kadaň 2 4 22:32 8
6. TK Dubí A 1 5 19:35 7
7. SK Štětí A 0 6 19:35 6

Rozpis utkání

Dospělí - 3. severočeská divize 2015

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. Tenis Libochovice B 6 0 41:13 12
2. TK Krásné Březno 5 1 37:17 11
3. TJ Sokol Třebenice 4 2 32:22 10
4. SK Štětí B 3 3 30:24 9
5. TJ Sokol budyně 2 4 21:33 8
6. ASK Lovosice 1 5 13:41 7
7. TK Doksy B 0 6 15:39 6

Rozpis utkání

Dorost - 2. severočeská divize 2015

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. TK Roudnice n.L. 5 0 34:11 10
2. TCEN Hrádek nad Nisou B 4 1 35:10 9
3. Tenis Libochovice 3 2 22:23 8
4. SK Štětí 2 3 24:21 7
5. Litoměřice B 1 4 8:35 6
6. Slovan Varnsdorf 0 5 10:33 5
7. - 0 0 0:0 0

Rozpis utkání

Starší žáci - 2. severočeská divize 2015

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. TJ SVAH všebořice 6 0 41:13 12
2. TK Roudnice nad Labem 4 2 32:22 10
3. LTC Panorama Teplice 3 2 24:21 8
4. TJ Sokol Ústí n.L. 2 4 19:35 8
5. TK Ústí n.L. 2 4 19:35 8
6. SK Štětí. 2 4 17:28 7
7. Tenis Libochovice 1 5 20:34 7

Rozpis utkání

Mladší žáci - 2. severočeská divize 2015

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. TK Roudnice nad Labem 5 0 41:4 10
2. Slavoj Litoměřice 4 1 29:16 9
3. Tenis Libochovice 3 2 23:22 8
4. SK Štětí 2 3 20:25 7
5. TK Dubí B 1 4 14:31 6
6. LTK Teplice C 0 5 8:37 5

Rozpis utkání

Soutěže - 2014

Dospělí - 1. severočeská divize 2014

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. TK Ústí n./L. 5 1 40:14 11
2. TK Chomutov 5 1 36:18 11
3. Severočeská tenisová D 4 2 32:22 10
4. LTC Panorama Teplice A 4 2 31:23 10
5. SKMP Štětí A 2 4 21:33 80
6. SK Tenis Duchcov A 1 5 17:37 7
7. TK Dubí A 0 6 12:42 6

Rozpis utkání

Dospělí - 3. severočeská divize 2014

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. LTK Liberec D 7 0 53:10 14
2. TK Doksy 5 2 44:19 12
3. SK Matchball Česká Lípa B 5 2 38:25 12
4. Start Liberec C 4 3 33:30 11
5. TK Frýdlant v Čechách B 4 3 33:30 11
6. SKMP Štětí B 2 5 27:36 9
7. TO TJ Slovan Varnsdorf 1 6 13:50 8
8. TK břízky Jablonec n./N. B 0 7 8:55 7

Rozpis utkání

Dorost - 2. severočeská divize 2014

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. TCEN hrádek nad Nisou 6 1 48:15 13
2. TJ Sokol Ústí n./L. 6 1 47:16 13
3. TK Roudnice nad Labem 6 1 46:17 13
4. SKMP Štětí 4 3 34:29 11
5. TK Slovanka Č. Lípa 3 4 25:38 10
6. TO TJ Slovan Varnsdorf 2 5 37:36 9
7. ASK Lovosice 1 6 14:49 8
8. TK Frýdlant v Čechách 0 7 11:52 7

Rozpis utkání

Starší žáci - 2. severočeská divize 2014

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. TJ Sokol Ústí 7 0 45:18 14
2. TK Roudnice n./L. 5 2 42:21 12
3. TK Ústí n./L. 5 2 40:23 12
4. Slavoj Litoměřice 4 3 40:23 11
5. SKMP Štětí 3 4 32:31 10
6. TJ SVAH Všebořice 3 4 29:34 10
7. Tenis Libochovice 1 6 21:42 8
8. ASK Lovosice 0 7 3:60 7

Rozpis utkání

Mladší žáci - 2. severočeská divize 2014

2
Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. TJ Sokol Ústí 0´7 0 48:15 14
2. TK Ústí nad Labem 5 2 37:26 12
3. Tenis Libochovice 5 30:33 12
4. TK Roudnice nad Labem 4 3 41:22 11
5. Slavoj Litoměřice 3 4 28:35 10
6. SKMP Štětí 3 4 28:35 10
7. Tj Svah Všebořice 1 6 23:40 8
8. SK Tenis Duchcov B 0 7 12:51 7

Rozpis utkání

Výsledky - 2013

Dospělí - 2. severočeská divize 2013

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. TK Chomutov 6 0 43:11 12
2. SKMP Štětí A 4 2 33:21 10
3. TK Kadaň A 4 2 27:27 10
4. SK Kebek Chomutov 2 4 27:27 8
5. TJ Šroubárna Žatec A 2 4 23:32 8
6. TJ Proboštov 2 4 17:37 8
7. Slavoj Litoměřice A 1 5 20:34 7

Rozpis utkání

Dospělí - 3. severočeská divize 2013

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. Tenis Libochovice 7 0 51:12 14
2. SKMP Štětí B 6 1 43:20 13
3. TJ Sokol Třebenice 4 3 40:23 11
4. TK LTC Děčín C 4 3 30:33 11
5. TJ Sokol Budyně n.O. 3 4 28:35 10
6. ASK Lovosice 2 4 18:36 8
7. Slavoj Litoměřice B 1 6 19:44 8
8. TK Krásné Březno B 0 6 14:40 6

Rozpis utkání

Dorost - 2. severočeská divize 2013

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. Most 7 0 57:6 14
2. TJ Šroubárna Žatec 6 1 37:26 13
3. SK Tenis Duchcov B 4 3 36:27 11
4. LTC Panorama Teplice B 3 4 77:60 10
5. SKMP Štětí (Roudnice n.L.) 3 4 29:34 10
6. TK Jirkov 2 5 21:42 9
7. LTK Bílina 2 5 17:46 9
8. TK Dubía 1 6 20:43 8

Rozpis utkání

Starší žáci - 2. severočeská divize 2013

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. TJ Sokol Ústí n.L. 5 1 42:12 11
2. TJ SVAH Všebořice 4 2 34:20 10
3. Tenis Libochovice 4 2 28:26 10
4. Slavoj Litoměřice 4 2 29:25 10
5. SKMP Štětí 3 3 28:26 9
6. TK Roudnice n.L. 1 5 20:34 7
7. ASK Lovosice 0 6 8:46 6

Rozpis utkání

Mladší žáci - 2. severočeská divize 2013

Pořadí Tým Vítězství Prohry Body Body v tabulce
1. TJ Sokol Ústí 4 2 35:19 10
2. TK Viamont Teplice B 4 2 34:20 10
3. TJ SVAH Všebořice 4 2 29:25 10
4. TK Roudnice nad Labem 4 2 29:25 10
5. TK Ústí nad Labem 3 3 28:26 9
6. SKMP Štětí 2 4 23:31 8
7. SK Tenis Duchcov 0 6 11:43 6

Rozpis utkání