Rámcový systém tréninků v SKMP Štětí

Cílem SKMP Štětí je celkový motorický a psychický rozvoj dětí, které se snažíme motivovat a přivést nejen k tenisu, ale i ke sportovním aktivitám vůbec. Systém tréninků je koncipován s důrazem jak na výkonnostní hru, tak i na její rekreační pojetí. Tréninky jsou uzpůsobeny věku a dovednostem dětí, které jsou rozděleny do následujících kategorií: mini a babytenis, školička (připravka), mladší a starší žáci, dorost a dospělí. Pro zajištění kvalitní výuky tenisu jsou k dispozici kvalifikovaní trenéři. Využít lze i nahrávací stroj a to nejen v rámci tréninkových hodin.

Tréninky - letní sezóna

Tréninky - zimní sezóna

Od školního roku 2018/2019 dochází ke sjednocení tréninkových prostor pro všechny výkonnostní kategorie v zimní sezóně.

TRÉNINKY PROBÍHAJÍ VÝHRADNĚ V HALE V ROUDNICI NAD LABEM

Rozpis tréninků zimní přípravy pro sezónu 2018/2019 je ke stažení : zde.

Platby za halu v Roudnici nad Labem je třeba uhradit na účet SK Štětí do 21.10.2018, který je uveden na této stránce.

Pro sezónu 2018/2019 je cena za tréninky v přetlakové hale v Roudnici nad Labem stanovena následovně:

1) Dorost a žáci trénující ve výběrovém režimu (červená barva v tabulce rozpisu haly): 6.000,- Kč na hodinu po celou zimu / počet dětí.
2) Žáci trénující ve standardním režimu (žlutá barva v tabulce rozpisu haly): 1500,- Kč za tréninkový blok po celou zimu.
3) Žáci a děti trénující v režimu DDM (fialová barva v tabulce rozpisu haly): za halu v Roudnici nedoplácí. Hala je hrazena z členských příspěvků a platby pro DDM za daný kalendářní rok.

Uvedené částky jsou platbou pouze za halu v Roudnici nad Labem. Pro všechny děti (tedy i ze skupin 1 a 2 - červená a žlutá) přetrvává povinnost zaplatit v ZÁŘÍ platbu 800,- Kč pro DDM a v BŘEZNU členské příspěvky dle aktuální výše.