Menu Zavřeno

Tenisový klub oslavil 50 let od svého založení

V životě člověka bývá 50 let důvodem zamyslet se a možná i udělat první bilanci života. Ale být aktivní nepřerušených 50 let v oblasti volnočasových aktivit patří k významným jubileím každého spolku.

Takovéto výročí si zaslouží nejen vyhodnocení, ale i společnou oslavu se všemi, kteří se o to nějakým způsobem zasloužili.

Proto také Tenisový klub Štětí v sobotu 11. června pozval své partnery, členy i přátele jako poděkování k oslavě svých padesátin a byla to opravdu podařená oslava.

Celá akce proběhla v krásném areálu tenisového klubu ve Štětí. Její součástí byly ukázky tréninků mládeže, způsoby využívání nového nahrávacího stroje k zvýšení efektivnosti tréninkových hodin i ukázka kondiční přípravy mládeže.

Asi nejvyužívanější atrakce pak bylo měření rychlosti tenisového podání, kde v podstatě celý den bylo stále živo a dosahované rekordy se průběžně přepisovaly.

Krásné počasí pomáhalo udržovat již tak skvělou náladu a k dobrému jídlu i pití večer přišla zahrát hudební skupina, která velkou měrou přispěla k úspěšné celodenní oslavě.